Witaj w serwisie MagazynWiedzy.pl, który oferuje zupełnie za darmo do pobrania darmowe audiobooki (książki do słuchania na mp3) i ebooki oraz darmowe kursy i szkolenia dostępne w polskim Internecie.

Audiobooki

W pustyni i w puszczy

Okładka audiobooka

"W pustyni i w puszczy" książka z pod pióra Henryka Sienkiewicza to klasyka polskiej powieści przygodowej, książka z dzieciństwa chyba wszystkich Polaków. Autor zbudował swoją opowieść według najlepszych reguł gatunku literatury przygodowej, czyli znajdziemy w niej zarówno porwania i pościgi oraz nagłe zwroty akcji, historia ta przykuwa uwagę wciąż to nowych pokoleń Polaków.

Akcja powieści przenosi nas do Afryki w momencie powstania Arabskiego przeciwko Anglikom w Sudanie. "W pustyni i w puszczy" to poruszająca opowieść o przygodach dwójki dzieci Stasia i Nel porwanych przez Arabów i wywiezionych w głąb pustyni.

Audiobook Pan Tadeusz za darmo

"Pan Tadeusz czyli ostatni zajazd na Litwie" jest to chyba najbardziej znane działo Adama Mickiewicza. Epopeja narodowa, arcydzieło polskiej literatury, lektura szkolna znienawidzona przez uczniów do czasu powstania filmu w reżyserii Andrzeja Wajdy i udziałem gwiazd polskiego kina.

"Pan Tadeusz" jest również dostępny jako audiobook, a więc możesz książki posłuchać w każdym miejscu i czasie.

Audiobook podzielony jest na 12 części (Księgi), zgodnie z książką Adama Mickiewicza:

Robinson Crusoe

Książka autorstwa Daniela Defoe Robinson Crusoe to powieść przygodowo-podróżnicza, która opowiada o losach młodego marynarza, który trafia na bezludną wyspę.

Z czasem Robinson buduje dom, uprawia zboże, oswaja kozy i papugę, wytwarza naczynia, a z pomocą w przetrwaniu na tej bezludnej wyspie pomagają mu przedmioty z rozbitego statku. Po latach jego towarzyszem zostaję Piętaszek, dzikus którego Robinnson uratował z rąk ludożerców, który przybyli na jego wyspę. 

Jak wdrożyć Wiki w firmie?

Jak wdrożyć Wiki w firmie? - okładka

Jak wdrożyć Wiki w firmie to darmowy audiobook, którego celem jest przybliżenie menadżerom i właścicielom firm oprogramowania typu Wiki.

Oprogramowanie Wiki to narzędzia, które wspomagają komunikacje wewnętrzną w firmię oraz podstawowe narzędzie współpracy grupowej.

Callisto

Okładka audiobooka

Darmowy fragment audiobooka Callisto to ponad 2 godziny słuchania za darmo książki autorstwa Torstena Krola. Audiobook został wydany przez Wydawnicwo Albatros, a czyta Krzysztof Globisz. 

W głębi lasu

Okładka audiobooka

Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała dwójka jakby zapadła się pod ziemię, nie pozostawiając po sobie nawet najdrobniejszego śladu. Była wśród nich siostra Paula Copelanda, obecnie prokuratora i owdowiałego ojca sześcioletniej Cary.

Paul ma ambicje polityczne, ale jego plany mogą lec w gruzach, gdy w zastrzelonym na Manhattanie mężczyźnie rozpoznaje ofiarę tamtej tragedii.

Angielski na mp3 "Konwersacje dla średnio zaawansowanych"

Okładka audiobooka

Angielski na mp3 "Konwersacje dla średnio zaawansowanych" to audiobook, kurs z serii Listen & Learn do samodzielnej nauki języka angielskiego ze słuchu i jest kontynuacją audio kursu Angielski na mp3 Konwersacje dla początkujących.

Smak miodu

Smak miodu - darmowy audiobook - okładka

Audiobook Smak miodu to wersja audio (mp3) głośnej książki syryjskiej pisarki Salwi an-Nu’ajmi.

Książka została oficjalnie wyklęta w większości krajów arabskich, która bije rekordy popularności w rankingach sprzedaży. I nic dziwnego bo rozpala emocje i wyobraźnię.

Blondynka, jaguar i tajemnica Majów

Blondynka, jaguar i tajemnica Majów - okładka

Beata Pawlikowska znana dziennikarka, która przez kilka miesięcy w roku podróżuje po świecie, a następnie w pełen humoru sposób, opisuje swoje przygody i napotkane osoby.

Angielski na mp3 Konwersacje dla początkujących

Angielski na mp3 Konwersacje dla początkujących - okładka

Kurs językowy Angielski na mp3 Konwersacje dla początkujących z serii Listen & Learn pomaga w samodzielnej nauce języka angielskiego ze słuchu oraz pomaga w pokonaniu „bariery” w mówieniu.

Najnowsze audiobooki w Selkar.pl