Witaj w serwisie MagazynWiedzy.pl, który oferuje zupełnie za darmo do pobrania darmowe audiobooki (książki do słuchania na mp3) i ebooki oraz darmowe kursy i szkolenia dostępne w polskim Internecie.

Smak miodu

Smak miodu - darmowy audiobook - okładka

Audiobook Smak miodu to wersja audio (mp3) głośnej książki syryjskiej pisarki Salwi an-Nu’ajmi.

Książka została oficjalnie wyklęta w większości krajów arabskich, która bije rekordy popularności w rankingach sprzedaży. I nic dziwnego bo rozpala emocje i wyobraźnię.

Salwa an-Nu’ajmi - urodzona w Damaszku syryjska poetka i debiutująca powieściopisarka. Od lat siedemdziesiątych mieszka w Paryżu. Ukończyła teatrologię i filozofię muzułmańską na Sorbonie. Jej pierwszy tomik wierszy w języku arabskim, Paralèle, ukazał się w 1980 roku. Jest też dziennikarką, współpracuje z arabskimi gazetami i czasopismami. Mocno związana z Instytutem Świata Arabskiego w Paryżu, w którym zajmuje się działem prasowym.

"Smak Miodu" to piękna, subtelna i mocna opowieść. Z ogniem pożądania zalewającym stronice. Ze zmysłowymi tajemnicami skrywanymi pod czarczafem. Z zapomnianymi słowami starych mistrzów ars amandi. I choć to arabski jest językiem seksu, po polsku brzmią one równie elektryzująco.

Wydawcą audiobooka jest Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o., a czyta Kamilla Baar.

Obszerny, darmowy fragment audiobooka "Smak miodu" jest dostępny do pobrania na tej stronie.

Najnowsze audiobooki w Selkar.pl