Witaj w serwisie MagazynWiedzy.pl, który oferuje zupełnie za darmo do pobrania darmowe audiobooki (książki do słuchania na mp3) i ebooki oraz darmowe kursy i szkolenia dostępne w polskim Internecie.

Kurs pisania biznes planu

Okładka
Biznes plan to ważny krok w drodze do uruchomienia własnego biznesu lub ebiznesu. Bardzo istotne jest aby był on sporządzony prawidłowo gdyż decyduje on o sukcesie naszego przedsięwzięcia.
Biznesplanu potrzebujemy gdy staramy się o pożyczkę lub dotację, ale jest również przeglądem Twojego biznesu oraz pokazuje czy decyzje, które podejmujesz są zgodne z tym co zaplanowałeś na początku tuż przed rozpoczęciem swojej drogi do bogactwa.

Czym dokładnie jest Biznesplan?

Biznesplan to opis krótko i długoterminowych celów firmy, oferowanych produktów lub usług, analiza możliwości rynkowych oraz środków umożliwiających osiągnięcie założonych celów w konkretnym otoczeniu.
Więc jak stworzyć dobry biznesplan, taki który pomoże Ci zdobyć upragnioną pożyczę, dotację i bogactwo? Właśnie w tym celu powstał darmowy kurs pisania biznes planu autorstwa Pawła i Piotra.
Co dokładnie znajdziesz w kursie?
 1. Co to jest biznes plan i po co go piszemy?
 2. Wprowadzenie do ebiznesplanu oraz profil e-firmy.
 3. Prezentacja zespołu.
 4. Analiza otoczenia ebiznesowego.
 5. Cel.
 6. Plan organizacyjny i wdrażanie strategii.
 7. Analiza SWOT.
 8. Plan e-marketingowy.
 9. Prognoza finansowa.
 10. Najczęściej popełniane błędy.
 11. Podsumowanie / wnioski.
 12. Polecane witryny, książki, fora.
Na pewno pragniesz zarabiać więcej, a osiągniesz to dzięki sztuce pisania skutecznych biznes planów. Nie czekaj dłużej i zapisz się na darmowy kurs pisania biznes planu.